Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування / Стратегічне планування / Проект «Синергія»
Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього
14.05.2021 | 11:59 | Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування.

Мінекономіки за участі Представництва ЮНІСЕФ в Україні та підтримки компанії DELOITTE в Україні запровадило співпрацю з провідними закладами вищої освіти України (далі - ЗВО) в рамках пілотного проекту Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього (далі – проект “Синергія”).

3 червня 2019 року було підписано Меморандум про Співробітництво між Мінекономіки та шістьома ЗВО: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Приватний вищий навчальний заклад “Український гуманітарний інститут”, Міжнародний університет фінансів. Для прикладу, на сайті Мінекономіки розміщено відповідний меморандум, укладений між Мінекономіки та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Метою співробітництва сторони визначили створення майданчика для поєднання та примноження знань та зусиль, спрямованих на реформування економіки України, що сприятиме розвитку наукової роботи ЗВО у сфері економіки, фінансів та управління, підвищенню ефективності роботи Міністерства, можливості оцінити майбутній кадровий потенціал та позитивному впливу на формування бренду роботодавця Міністерства.

Найкращі студенти та аспіранти отримали перший позитивний досвід співпраці в рамках проекту “Синергія”: залучення до виконання практичних завдань Міністерства, кращого розуміння порядку денного державних інституцій, підготовки аналітичних досліджень і публічного представлення їх результатів, проведення міжвідомчих обговорень, визначення та обґрунтування пріоритетів державної економічної політики.

Результати проведених досліджень в рамках проекту за темами, сформованими Мінекономіки, представлені у публікації «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього. Збірка студентських робіт».            

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2