Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Кувейт

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 7 Угоди про економічне та технічне співробітництво між Урядом України та Урядом Держави Кувейт від 24.05.2000 та ст. 6 Торговельної Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт від 27.05.2001.
  • Протокол між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про утворення Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва від 01.02.2008.

Кількість проведених засідань: 4 засідання.

Останнє засідання: 6 – 8.11.2018, м. Ель-Кувейт, під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка та Міністра торгівлі і промисловості Держави Кувейт Х. Аль-Роудан.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Віце-прем’єр-міністр України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень, до компетенції якого належать питання охорони здоров’я (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900).

Голова Кувейтської частини – Міністр торгівлі і промисловості Держави Кувейт Х. Аль-Роудан.

Ключові домовленості останнього засідання: співробітництво з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку, розвиток співпраці у сферах туризму, сертифікації та стандартизації, транспортної та енергетичної інфраструктури, промисловості, агропромисловому комплексі, освіти та науки, а також у гуманітарній сфері.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Четвертого засідання Комісії.
  2. Угоду між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у сфері туризму.
  3. Угоду у сфері культури та мистецтва між Урядом України та Урядом Держави Кувейт.
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2