Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 20 – 24 вересня 2021 року
04.10.2021 | 16:02 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

21 вересня 2021 року

Верховною Радою України розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин” (реєстраційний номер 5388, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та альтернативний проект (реєстраційний номер 5388-1, розроблений народними депутатами України Івченком В. Є. та ін.), який відхилено.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (реєстраційний номер 3115, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який прийнято за основу та проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” щодо недопущення скасування рівноправності представництва держави, представників застрахованих осіб та роботодавців в управлінні страхуванням на випадок безробіття” (реєстраційний номер 3115-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. доповідала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників” (реєстраційний номер 5266, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжувала альтернативний проект (реєстраційний номер 5266-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. доповідала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості” (реєстраційний номер 5161, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжувала альтернативний проект (реєстраційний номер 5161-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. доповідала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження допомоги для економічної реінтеграції трудових мігрантів” (реєстраційний номер 4669, розроблений Мінекономіки), який повернуто на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи та супроводжувала альтернативний проект (реєстраційний номер 4669-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

22 вересня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Голубицька К. І. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації” (реєстраційний номер 5397, розроблений народними депутатами України Мовчаном О. В. та ін.), який прийнято за основу та проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та заборони приватизації об'єктів великої приватизації” (реєстраційний номер 5397-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

24 вересня 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Гринюк В. О. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

22 – 24 вересня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданнях комітетів з питань економічного розвитку та з питань бюджету під час яких було розглянуто проект Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” (реєстраційний номер 6000, розроблений Кабінетом Міністрів України).

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” (реєстраційний номер 6000, розроблений Кабінетом Міністрів України).

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2