Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту наказу Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства внутрішніх справ України “Про затвердження Порядку розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення”
19.06.2024 | 09:44 | Департамент праці та зайнятості.

З метою отримання зауважень та пропозицій до доопрацьованого проекту наказу Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства внутрішніх справ України “Про затвердження Порядку розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення” (далі – проект наказу) Міністерство економіки України повідомляє про його оприлюднення.

Проект наказу розроблено з метою приведення у відповідність до законодавства процедури розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення.

Електронну версію проекту наказу, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство економіки України

01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: [email protected];

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: [email protected].

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2