Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин»
20.01.2021 | 09:46 | Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці.

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Мінекономіки оприлюднює проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин” (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено Державною службою України з питань праці для забезпечення реалізації положень Кодексу України про надра, Гірничого Закону України, Закону України „Про охорону праці” в частині безпечного виконання комплексу маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин.

Проєкт акта встановлює організаційні та технічні вимоги до всього комплексу маркшейдерських робіт при відкритому і підземному способах розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин, будівництві гірничих підприємств, використанні надр у цілях, не пов’язаних із видобуванням корисних копалин.

Прийняття проєкту акта та реалізація його вимог сприятиме раціональному використанню надр та їх охороні, дасть можливість підвищити загальний рівень промислової та техногенної безпеки на гірничих підприємствах із підземним та відкритим способом видобутку рудних та нерудних корисних копалин в Україні.

Проєкт акта оприлюднений 26.10.2020 шляхом розміщення на офіційному вебсайті Держпраці: www.dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”, а також „Громадянам” → „Консультації з громадськістю”).

Електронну версію проєкту акта та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01001,  м. Київ, вул. Хрещатик, 24,

е-mail: sobolev@me.gov.ua;

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,

е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2