Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Туніс

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-туніської комісії з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-туніська комісія з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 11 Угоди між Урядом України та Урядом Туніської Республіки про торговельно-економічне співробітництво від 07.12.1993.
  • Положення про Міжурядову українсько-туніську комісію з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва підписано 19.06.2008.

Кількість проведених засідань: 3 засідання.

Останнє засідання: 16 – 17.04.2019, м. Туніс, під співголовуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Тітарчука та Державного секретаря Міністерства закордонних справ Туніської Республіки з  питань економічної дипломатії Х. Ферджані.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії – заступник Міністра економічного розвитку і  торгівлі, до повноважень якого належать питання інвестиційної політики, державно-приватного партнерства та туризму (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №  900 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 235).

Ключові домовленості останнього засідання: активізація співпраці у сферах промисловості, сільського господарства, туризму, освіти, спорту.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Третього засідання Комісії.
  2. Угоду між Міністерством освіти і науки України та  Міністерством вищої освіти, наукових досліджень Туніської Республіки про  співробітництво в галузі вищої освіти.
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та  спорту України та Міністерством у справах молоді та спорту Туніської Республіки.
  4. Меморандум про співробітництво між  Торгово-промисловою палатою України та Туніським Союзом промисловості, торгівлі та  традиційних ремесел.
  5. Меморандум між Торгово-промисловою палатою України та  Туніським Союзом промисловості, торгівлі та  традиційних ремесел про  створення Ділової Ради.
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2