Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 03-07 червня 2024 року
07.06.2024 | 14:55 | Відділ взаємодії з органами державної влади.

03 червня 2024 року заступник Міністра економіки України Безкаравайний І. В. взяв участь у виїзному засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування на тему: «Щодо подолання негативного впливу на довкілля та системи життєзабезпечення населення внаслідок руйнування Каховської ГЕС: рік потому».

04 червня 2024 року відбулось пленарне засідання Верховної Ради України під час якого було розглянуто проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань (реєстр. № 7731 від 04.06.2024, розроблений н. д. Третьяковою Г. М. та інш.), який прийнято з урахуванням пропозицій Президента України.

05 червня 2024 року заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку  під час якого було розглянуто проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (реєстр. № 0276 від 04.06.2024, Президент України, розроблений Мінекономіки), та рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

05 червня 2024 року  заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соболев О. Д. взяв участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (реєстр. № 0276 від 04.06.2024, Президент України, розроблений Мінекономіки), та рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

06 червня 2024 року відбулось пленарне засідання Верховної Ради України під час якого було прийнято Закон про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (реєстр. № 0276 від 04.06.2024, Президент України, розроблений Мінекономіки).

07 червня 2024 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у слуханнях на тему: Постзаконодавчий контроль у сфері дотримання вимог наявності місцевої складової (локалізації) в публічних закупівлях, що проводились Комітетом з питань економічного розвитку.

07 червня 2024 року під час пленарного засідання Верховної Ради України за участю заступника Міністра економіки України – Торгового представника України Качки Т. А. відбулась “Година запитань до Уряду”.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2