Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 03 – 07 лютого 2020 року
10.02.2020 | 13:58 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

4 лютого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності” (реєстраційний № 2255, розроблений народними депутатами України Стефанчуком Р. О. та ін.) та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентним тролінгом” (реєстраційний № 2258, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. і Стефанчуком Р. О.), які прийнято за основу.

5 лютого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформи патентного законодавства)” (реєстраційний № 2259, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А., Стефанчуком Р. О. та ін.) та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ресторанного господарства)” (реєстраційний № 2136, розроблений народним депутатами Тарутою С. О. та ін.), які прийняті за основу.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)” (реєстраційний № 2351, розроблений народними депутатами України Маріковським О. В. та ін.), який прийнято за основу.

6 лютого було розпочато розгляд проекту Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” (реєстраційний № 2178-10, розроблений народними депутатами України Сольським М. Т. та ін., (друге читання)) за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т. С. та заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М.

7 лютого Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

5 лютого на засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. доповідав проект Закону “Про Митний тариф України” (реєстраційний № 2482, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

5 лютого на засіданні Комітету з питань економічного розвитку перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Кухта П. А. взяв участь у розгляді проекту Закону “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” (щодо забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України у ХХХІІ літніх Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор 2020 року в м. Токіо (Японія)” (реєстраційний № 2625, розроблений народним депутатом України Беленюком Ж. В.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

5 лютого на засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону “Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних або прядивних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрового та кормового буряка Організації економічного співробітництва та розвитку“ (реєстраційний № 0029, розроблений Президентом України), який рекомендовано  прийняти за основу та в цілому.

5 лютого на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону “Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших  олійних або прядивних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрового та кормового буряка Організації економічного співробітництва та розвитку“ (реєстраційний № 0029, розроблений Президентом України), який рекомендовано прийняти за основу та взяв участь у розгляді проекту Закону “Про внесення змін до деяких  законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами (реєстраційний № 2548, розроблений народними депутатами України Халімоном П. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

7 лютого відбулось засідання Комітету з питань економічного розвитку за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т. С. та його заступників, під час якого було заслухано Звіт Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і розглянуто проекти законів “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедури оскарження в процесі здійснення публічних закупівель)” (реєстраційний № 2652, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.) та “Про Установу бізнес-омбудсмена” (реєстраційний № 0944, розроблений Мінекономіки (друге читання)).

Відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 10 по 14 лютого 2020 року народні депутати працюватимуть у комітетах, тимчасових спеціальних комісіях і тимчасових слідчих комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах).

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2