Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів»
29.08.2023 | 20:18 | Департамент розвитку реального сектору економіки.

З метою отримання зауважень та пропозицій Міністерство економіки України оприлюднило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів» (далі – проєкт постанови) на офіційному вебсайті Мінекономіки в рубриці «Обговорення проектів документів».

Основною метою прийняття проєкту постанови є сприяння розвитку сучасних високотехнологічних виробництв відповідно до вимог міжнародних стандартів та захисту вітчизняних виробників від недобросовісної конкуренції під час публічних закупівель.

Проєкт постанови розроблено відповідно до пункту 61 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі».

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови просимо надсилати у електронному вигляді на пошту [email protected] протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2