Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Ліван

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-ліванської комісії з торговельно-економічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-ліванська комісія з торговельно-економічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 9 Угоди між Урядом України та Урядом Ліванської Республіки про економічне та торгове співробітництво від 25.03.1996.

Кількість проведених засідань: 2 засідання.

Останнє засідання: 24 – 25.11.2011, м. Бейрут, під співголовуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України А. Близнюка та Міністра економіки та торгівлі Н. Нахас.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії – заступник Міністра аграрної політики та  продовольства України з питань європейської інтеграції (постанова КМУ від  22.11.2017 №  900).

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у банківській та податковій сферах, стандартизації та сертифікації, промисловості, транспорті, будівництві, енергетиці, енергоефективності, сільському, рибному та водному господарстві, геологічних дослідженнях, сферах науки та освіти, охорони здоров’я, туризму.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол другого засідання Комісії.
  2. Угоду між Національним банком України та Центральним банком Лівану.
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством рибного господарства України і Міністерством сільського господарства Ліванської Республіки.
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2