Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Україна – держава-кандидат на вступ до ЄС / Імплементація Угоди про асоціацію в торговельній та економічній сферах
План заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
22.10.2019 | 09:02 | Департамент міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції.

Постановою від 25.10.2017 № 1106 Уряд затвердив план заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Постанова спрямована на забезпечення безперервності процесу виконання зобов’язань України протягом всього періоду дії Угоди, доступності інформації про її виконання, чіткості механізмів реагування та вжиття невідкладних заходів, необхідних для забезпечення належного виконання положень Угоди.

Виконання плану заходів, який містить 1943 завдання у 27 сферах імплементації Угоди, передбачає внесення змін до нормативно-правових актів та розроблення нових з метою наближення законодавства України до права Європейського Союзу відповідно до зобов’язань в рамках Угоди  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Загальний моніторинг імплементації Угоди здійснює Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 р. № 1106 "Про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони"

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2