Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

05
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати ОАЕ

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-еміратська комісія з питань торговельно-економічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 9 Угоди між Урядом України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про економічне, торговельне і технічне співробітництво від 20.03.1995.

Кількість проведених засідань: 3 засідання.

Останнє засідання: 16 – 17.08.2018, м. Київ, під співголовуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. Насалика та Державного Міністра закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів А. Гаргаша.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії Міністр енергетики та вугільної промисловості (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900).

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у сферах промисловості, стандартизації та метрології, туризму, банківської та фінансової діяльності, енергетики та енергоефективності, дослідження космосу, сільського господарства, транспортної інфраструктури, освіти та науки, охорони здоров’я.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Третього засідання Комісії.
  2. Меморандум про взаєморозуміння в галузі енергетики та чистої енергії між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України і  Міністерством енергетики і промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json