Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

05
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення Публічної заяви FATF від 21 червня 2019 року
04.09.2019 | 17:16 | Департамент управління державною власністю

До уваги товарних та інших бірж, які проводять фінансові операції з товарами, стосовно яких відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Мінекономіки здійснює державне регулювання і нагляд у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Повідомляємо про прийняття на черговому пленарному засіданні Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) Публічної заяви від 21 червня 2019 року.

З метою захисту міжнародної фінансової системи від ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму і з метою заохочення підвищення рівня додержання стандартів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансування тероризму, FATF визначила юрисдикції, які мають стратегічні недоліки та з якими вона співпрацює з метою усунення виявлених недоліків, що становлять ризики для міжнародної фінансової системи.

Відповідно до вказаної заяви, FATF закликає своїх членів та інші юрисдикції застосовувати контрзаходи з метою захисту міжнародної фінансової системи від постійних і значних ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму, а також посилені заходи належної перевірки, пропорційні ризикам, які несуть такі юрисдикції.

З Публічною заявою FATF від 21 червня 2019 року можна ознайомитись на офіційних веб-сайтах:

- Мінекономіки в розділі "Діяльність" підрозділах "Регулювання товарного біржового ринку" - "Фінансовий моніторинг товарних бірж" - "До уваги суб’єктів первинного фінансового моніторингу";

- Держфінмоніторингу в розділі "Міжнародне співробітництво" - "Заяви міжнародних організацій".


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json