Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Саудівська Аравія

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-саудівська комісія з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст.8 Угоди про торговельно-економічне, інвестиційне та науково-технічне співробітництво між Україною та Королівством Саудівська Аравія від 18.01.2003.
  • Порядок проведення засідань Комісії, прийнятим під час Першого засідання Комісії підписано 14.07.2004.

Кількість проведених засідань: 6 засідань.

Останнє засідання: 21 – 23.11.2018, м. Київ, під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка та Міністра довкілля, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія А. Аль-Фадлі.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії – Віце-прем’єр-міністр України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень, до компетенції якого належать питання охорони здоров’я (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №  900 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 235).

Голова Саудівської частини – Міністр довкілля, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія А. Аль-Фадлі.

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у сферах енергетики, видобувної промисловості, фінансів та торгівлі, банківської справи та інвестицій, підприємництва, транспорті, сільського господарства, охорони здоров’я, туризму, освіти та культури, цивільної авіації, спорту.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Шостого засідання Комісії.
  2. Меморандум про співробітництво між Національним бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України та Бюро авіаційних розслідувань Королівства Саудівська Аравія.
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія щодо співробітництва в сфері спорту.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json