Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Інформація щодо створення Торгового дому України в Азербайджанській Республіці

В ході зустрічі Президента України П. О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки (АР) Ш. А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території АР з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

За відомостями Посольства України в АР у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація “Agro Mall”, у т. ч. у частині створення спільного підприємства, надання площі в оренду, створення торгових майданчиків тощо.

Попередньо розглянуто можливість надання в оренду українським компаніям 500-600 квадратних метрів торговельних площ одного з центральних павільйонів для розміщення в ньому Торгового дому України. На вказаній площі можуть бути розташовані шоу-руми, виставково-торговельні стенди, прилавки та інше торговельне обладнання і зразки продукції українських виробників.

Азербайджанські споживачі зацікавлені насамперед у поставках широкого асортименту кондитерських виробів, ковбас, м’ясних виробів, сирів та іншої молочної продукції, вершкового масла і спредів, олії, лікеро-горілчаних та пиво-безалкогольних напоїв, цукру, бакалійних виробів. Одночасно буде передбачено і гарантоване право зберігання харчової продукції у необхідних санітарних і температурних умовах на складах комплексу. Також була розглянута можливість розширення номенклатури представленої продукції іншими конкурентоспроможними товарами широкого вжитку, а також зразками сільськогосподарської і переробної техніки, обладнання тощо.

Азербайджанська сторона готова до проведення переговорів з метою максимального задоволення ефективної роботи українських експортерів в частині взаємовигідних умов співпраці, надання в оренду приміщень для українських компаній тощо.

Контактна особа в АР: Радник з економічних питань Посольства України в АР Сидяченко Вадим Григорович: моб. + 994 50 255-75-03, роб. тел. + 99412 449-40-92; e-mail: vadym.ukraine@gmail.com.

У разі предметної зацікавленості, можливого формату участі та сегменту товарів для представлення України на Азійських ринках просимо звертатись до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2