Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 20 – 23 лютого 2023 року

20 лютого 2023 року заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соболев О. Д. та заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяли участь у засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення зміни до розділу ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України” (реєстр. № 8014 від 08.09.2022, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

21 лютого 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо актуалізації порогів публічних закупівель у зв'язку з інфляційними процесами в державі” (реєстр. № 7624 від 02.08.2022, розроблений народними депутатами України Безгіним В. Ю. та ін.), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції;
 • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо спрощення організації та здійснення закупівель” (реєстр. 7624-1 від 15.08.2022, розроблений народним депутатом України Мовчаном О. В.), який частково суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції;
 • проект Закону України “Про колективні угоди та договори” (реєстр. № 7628 від 02.08.2022, розроблений Мінекономіки, друге читання), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

21 лютого 2023 року заступник Міністра економіки України Фоменко І. О. взяв участь у засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами стратегічних товарів” (реєстр. № 8415 від 03.02.2023, розроблений народними депутатами України Завітневичем О. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

23 лютого 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення зміни до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо можливості змінення умов договору про закупівлю” (реєстр. № 9027 від 17.02.2023, розроблений народними депутатами України Мовчаном О. В. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного сесії.

23 лютого 2023 року відбулось пленарне засідання Верховної Ради України під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення зміни до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо можливості змінення умов договору про закупівлю” (реєстр. № 9027 від 17.02.2023, розроблений народними депутатами України Мовчаном О. В. та ін.), який включено до порядку денного сесії;
 • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань” (реєстр. № 7731 від 05.09.2022, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який прийнято за основу;
 • проект Закону України “Про колективні угоди та договори” (реєстр. № 7628 від 02.08.2022, розроблений Мінекономіки, друге читання), який прийнято;
 • проект Закону України “Про особливості припинення за рішенням власника державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі” (реєстр. № 8205 від 14.11.2022, розроблений народними депутатами України Масловим Д. В. та ін.), який прийнято за основу;
 • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України Про Фонд державного майна України щодо оптимізації структури Фонду державного майна України (реєстр. № 8250 від 30.11.2022, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json