Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186"

Відповідно до статті 17 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" і статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Мінекономіки оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186" (далі – проект постанови).

Проектом постанови запропоновано внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186 "Про затвердження Технічного регламенту шумового випромінювання у навколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень", якою буде дозволено до 01.01.2022 вводити в обіг обладнання без проведення його оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту

Проект постанови розміщено на офіційному вебсайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у рубриці "Документи", підрубриці "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до проекту постанови надавати на поштову або електронну адресу:

Міністерство економіки України

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,
департамент технічного регулювання та інноваційної політики,
тел. (044) 596-67-81, e-mail: standart@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json