Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

05
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України "Про Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві"
24.01.2020 | 09:08 | Департамент сільського розвитку

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту Закону України "Про Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві" (далі – проєкт Закону), Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Проєкт Закону розроблено відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" та Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави".

Проєктом Закону визначаються особливості створення та діяльності Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві з метою підтримки малих та середніх суб’єктів підприємництва, що здійснюють первинне виробництво сільськогосподарської продукції, шляхом гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів за кредитними договорами з метою створення умов для стабільного функціонування ринку землі та сільського господарства в Україні.

Проєкт Закону, пояснювальна записка, порівняльна таблиця та аналіз регуляторного впливу до проєкту Закону розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження стосовно проєкту Закону та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Департамент сільського розвитку Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, електронна адреса: oxana.prudkaya@minagro.gov.ua;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json