Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал»
14.01.2020 | 14:58 | Департамент аграрної політики.

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» (далі – проект Закону), спрямованого на врегулювання діяльності галузі розсадництва багаторічних рослин Мінекономіки оголошує про його публікацію на офіційному веб-сайті.

Метою проєкту Закону є гармонізація українського законодавства до законодавства Європейського Союзу, сприяння ефективному веденню розсадництва багаторічних рослин, виходу вітчизняних товаровиробників на сучасний рівень виробництва за показниками якості і фітосанітарної чистоти та спрощення ведення  підприємництва у садівництві, виноградарстві та хмелярстві за рахунок вдосконалення існуючих правових норм, які регулюють суспільні відносини в галузі розсадництва багаторічних рослин.

Проект Закону є регуляторним актом, який сприятиме спрощенню ведення підприємництва у садівництві, виноградарстві, хмелярстві та декоративному садівництві і відповідає принципам державної регуляторної політики.

Проект Закону та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Закону та аналізу регуляторного впливу в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, відповідальний виконавець: Юрченко Василь Григорович, тел. (044) 279-40-30, е-mail: ira.vitka@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2