Головна / Діяльність / Співробітництво з НАТО / Річні національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО (РНП)
Меню

РНП-2021

Указом Президента України від 11 травня 2021 року № 189/2021 затверджено Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2021 рік.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 р. № 690 затверджено план заходів з виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2021 рік та показників ефективності її виконання, згідно з яким, у кожному розділі РНП міститься опис реформ за відповідними напрямами, визначаються стратегічна мета реформ, цілі та пріоритетні завдання на відповідний рік, заплановані заходи, відповідальні сторони за їх реалізацію і строки виконання, а також індикатори виконання/показники ефективності реалізації РНП.

Відповідно до розпорядження КМУ від 16.06.2021 № 690 у 2021 році Мінекономіки залучено до виконання 46 завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2021 рік.

Особлива увага в програмах приділяється питанням досягнення відповідності критеріям членства в НАТО, переведення сектору безпеки та оборони України на стандарти НАТО та зміцнення демократичного цивільного контролю.

Протягом 2021 року Мінекономіки забезпечує виконання завдань і заходів, спрямованих на розвиток економічного співробітництва з державами – членами Організації Північноатлантичного договору за трьома напрямками:

- політичний: координація роботи Мінекономіки щодо співпраці з НАТО у сфері економіки безпеки і оборони на високому рівні;

- практичний: залучення консультативної (експертної) допомоги з боку НАТО у сфері реформування в оборонно-технічній сфері та в інших можливих сферах;

- заходи, спрямовані на реалізацію програмних документів з євроатлантичної інтеграції (розробка проектів нормативно-правових актів для реалізації програмних документів з євроатлантичної інтеграції, а також моніторинг їх виконання):

1. Розробка економічного блоку питань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2022 рік.

2. Розробка наказу Мінекономіки “Про затвердження плану заходів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік” (наказ від 17 серпня 2021 року №425).

3. Щоквартальний моніторинг виконання заходів Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2021 рік та підготовка щоквартальних звітів.

4. Розробка наказу Мінекономіки щодо внесення змін в наказ Мінекономіки від 19.05.2020 № 915 “Про утворення міжвідомчої експертної групи з координації співробітництва України з НАТО у сфері економічної безпеки”.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json