Головна / Діяльність / Технічне регулювання / Оцінка відповідності
Меню

Презентація до наказу Мінекономрозвитку від 10.02.2016 № 224 «Про затвердження Порядку формування та ведення реєстру призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій та Порядку формування та ведення баз даних, одержаних органом, що призначає, від призначених органів з оцінки відповідності»

Реєстр призначених органів з оцінки відповідності
і визнаних незалежних організацій

Реєстр призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій формує та веде Мінекономрозвитку, який збирає, узагальнює інформацію про призначені органи з оцінки відповідності і визнані незалежні організації, забезпечує функціонування й інформаційне наповнення зазначеного Реєстру.
Відповідний Реєстр призначений для користування державними органами і суб’єктами господарювання усіх форм власності, з метою отримання інформації про органи з оцінки відповідності та визнані незалежні організації відповідності, які проводять оцінку відповідності продукції вимогам певних технічних регламентів.
Відомості з Реєстру призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій розміщуються на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку.

Бази даних, одержаних органом, що призначає,
від призначених органів з оцінки відповідності

Відомості в базу даних будуть заносити призначені органи з оцінки відповідності та визнанні незалежні організації через мережу Інтернет.
Інформація з бази даних, одержаних органом, що призначає, від призначених органів з оцінки відповідності буде зберігатись в Мінекономрозвитку для особистого користування та надаватись іншим суб’єктам на запит.
Конфіденційна інформація з бази даних буде надаватись Мінекономрозвитку з урахуванням законодавства України.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json