Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

20
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України”
27.11.2020 | 12:55 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України” (далі – проєкт наказу)  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує про його публікацію на своєму офіційному веб-сайті.

Проєкт наказу розроблено на підставі пункту 19 Плану організації підготовки проєктів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня 2018 року (протокол № 52), та рішення суду.

Метою розробки проєкту наказу є приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VIІI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів” щодо вилучення обмеження використання спиртів коньячних українського та неукраїнського походження при виробництві коньяків України.

Електронну версію проєкту наказу та пояснювальної записки розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, 

е-mail: S.Chenusha@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json