Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

03
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Марокко

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-марокканської комісії з питань торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-марокканська комісія з питань торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Королівства Марокко про створення міжурядової комісії з питань торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва від 13.07.2007.

Кількість проведених засідань: 1 засідання.

Останнє засідання: 06 – 09.12.2009, м. Рабат, під співголовуванням Міністра економіки України Б. Данилишина та Міністра промисловості, торгівлі і нових технологій Королівства Марокко А. Шамі.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії Міністр фінансів України (постанова Кабінету Міністрів України від  22.11.2017 №  900).

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у сферах морського торговельного судноплавства, сільського господарства, промисловості, водного господарства, культури.

У рамках Комісії підписано:

  1. Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про морське торговельне судноплавство.
  2. Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про співробітництво у сфері культури.
  3. Угоду між Держаним комітетом України по водному господарству та Державним секретаріатом, уповноваженим у справах водних ресурсів та довкілля Королівства Марокко про технічне співробітництво в галузі водного господарства.
  4. Протокол Першого засідання Комісії.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json