Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

05
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Змін до Положення про ідентифікацію та реєстрацію коней”
02.07.2020 | 09:37 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Змін до Положення про ідентифікацію та реєстрацію коней" Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Метою проекту наказу є забезпечення визнання паспортів коней в країнах Європейського Союзу, запровадження більш дієвого та досконалого механізму ідентифікації коней, сприяння контролю епізоотичної ситуації в Україні, уникнення споживання неякісної продукції тваринного походження населенням.

Проект наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Документи”/“Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011); е-mail: inform@dkrp.gov.ua;

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, тел. 200-23-63*4054, 050-747-75-40; е-mail: i.mentyu@me.gov.ua.  


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json