Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

10
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Єгипет

Довідка щодо діяльності Міжурядової Спільної Комісії по економічному та науково-технічному співробітництву між Україною та Арабською Республікою Єгипет

Назва: Міжурядова Спільна Комісія по економічному та науково-технічному співробітництву між Україною та Арабською Республікою Єгипет (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 4 Угоди між Урядом України та Урядом Арабської Республіки Єгипет про економічне та науково-технічне співробітництво від 22.12.1992.
  • Протокол основних завдань, порядку роботи та умов проведення засідань Комісії між Урядом України та Урядом Арабської Республіки Єгипет від 18.01.1995.

Кількість проведених засідань: 7 засідань.

Останнє засідання: 31.10 – 02.11.2018, м. Київ, під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка та Міністра інвестицій та міжнародного співробітництва Арабської Республіки Єгипет С. Наср.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Віце-прем’єр-міністр України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень, до компетенції якого належать питання охорони здоров’я (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №  900 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 235).

Голова Єгипетської частини – Міністр інвестицій та міжнародного співробітництва Арабської Республіки Єгипет С. Наср.

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у сферах промисловості, сільського господарства, туризму та спорту, а також вдосконалення договірно-правової бази.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Сьомого засідання Комісії.
  2. Меморандум про взаєморозуміння між Адміністрацією Одеського порту (ДП Адміністрація морських портів України) та Адміністрацією порту Олександрії.
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Адміністрацією Одеського порту (ДП Адміністрація морських портів України) та Адміністрацією порту Дамьєтта.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json