Міністерство економіки України

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском»

Відповідно до статті 17 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» та частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Мінекономіки оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» (далі – проект постанови).

Зміни, які передбачається затвердити проектом постанови розроблені з метою приведення Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 27, у відповідність до Директиви 2014/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 15 травня 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку обладнання, що працює під тиском.

Проект постанови розміщено на офіційному вебсайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у рубриці «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом 60 днів з дня його оприлюднення на адреси:

Міністерство економіки України

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

Департамент технічного регулювання

e-mail: ivanchuk@me.gov.ua

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json