Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Громадськості / Звернення громадян / Графік особистого прийому громадян керівництвом Міністерства
Графік особистого прийому громадян керівництвом Міністерства економіки України
21.09.2023 | 14:39 | Департамент документообігу та контролю.

З метою практичної реалізації права громадян на особистий прийом керівників та посадових осіб Міністерства економіки України у період дії воєнного стану в Україні особистий прийом громадян проводиться у онлайн режимі за допомогою цифрових комунікаційних сервісів.

Петрук Віталій Вікторович - державний секретар Міністерства економіки Українипитання організації роботи апарату Мінекономіки.

Качка Тарас Андрійович - заступник Міністра економіки України – Торговим представником України – питання формування та реалізації державної політики з питань співробітництва України з ЄС у сфері економіки та торгівлі, єдиної зовнішньоекономічної політики, політики інтеграції національної економіки у світову економіку, співробітництва із СОТ, захисту економічних прав і законних інтересів національних товаровиробників, запровадження та реалізації механізму державної підтримки експорту.

Бережна Тетяна Василівна - заступник Міністра економіки Українипитання формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального діалогу, промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, державної політики у сфері державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.

Фоменко Ігор Олександрович - заступник Міністра економіки України – питання  реалізації державної економічної політики у сфері безпеки та оборони, державної політики у сфері державного матеріального резерву, координації діяльності Державної служби експортного контролю та Державного агентства резерву.

Бігун Надія Валеріївна - заступник Міністра економіки України – питання формування та реалізації державної політики публічних закупівель, розвитку конкурентних відносин.

Соболев Олексій Дмитрович - заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації – питання формування та реалізації державної політики управління об’єктами державної власності, реалізації майна (майнових прав, інших активів) або прав на нього на конкурентних засадах у формі аукціонів, у тому числі електронних аукціонів, та здійснення контролю за її реалізацією, державної політики у сфері розвитку підприємництва, державного ринкового нагляду, повноважень, передбачених законом, державної фінансової, бюджетної та податкової політики, складення Бюджетної декларації, державної цінової політики, розвитку реального сектору економіки, функціонування паливно-енергетичного комплексу.

Безкаравайний Ігор Володимирович - заступник Міністра економіки України – питання реалізації державної політики у сфері протимінної діяльності з питань гуманітарного розмінування.

Кіндратів  Віталій Зіновійович - заступник Міністра економіки України – питання формування та реалізації державної політики технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності, інноваційної політики в реальному секторі економіки.

Кузьо  Володимир Вікторович - заступник Міністра економіки України – питання формування та реалізації державної інвестиційної політики.

Особистий прийом громадян першим заступником Міністра, заступниками Міністра, заступником Міністра – Торговим представником України та державним секретарем проводиться відповідно до розподілу обов’язків між Міністром економіки України, його першим заступником, заступниками, заступником Міністра – Торговим представником України та державним секретарем лише за попереднім записом.

У разі відсутності одного з керівників Міністерства особистий прийом громадян проводиться уповноваженою ним посадовою особою.

Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 1 робочий день до дати проведення особистого прийому за телефонами, вказаними у Графіку особистого прийому громадян керівництвом Міністерства економіки України:

з понеділка по четвер з 10:00 по 13:00 та з 14:00 по 17:00;

у п’ятницю з 10:00 по 13:00 та з 14:00 по 16:00.

Під час запису на особистий прийом до керівництва Мінекономіки громадянин вказує своє прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), місце проживання, свій соціальний стан та категорію.

Обов’язково зазначає зміст порушеного питання, до яких службових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, а також подає документи, інші матеріали, які вивчаються, для обґрунтування своїх звернень.

В день особистого прийому громадянину слід мати документ, який посвідчує особу.

У разі, коли день прийому припадає на неробочий або святковий день, прийом не переноситься.

Громадянам, які мають бажання звернутись до Міністерства, прохання звертатись письмово:

на поштову адресу: Міністерство економіки України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2;

на електронну адресу: [email protected];

за допомогою форми зворотного зв’язку, яка розміщена на офіційному вебсайті Міністерства за посиланням.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2