Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку інформує про можливість направлення запитань до Канади в рамках проведення огляду її торговельної політики в СОТ
18.04.2019 | 15:30 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Відповідно до розкладу, на 12 та 14 червня 2019 року заплановано засідання Органу СОТ з огляду торговельної політики, під час якого буде проводитися Огляд торговельної політики Канади.

Згідно з встановленою процедурою на згаданому засіданні будуть обговорюватися два основні документи – звіти, підготовлені Секретаріатом СОТ та Урядом Канади. Зазначені документи охоплюватимуть широке коло питань щодо економічної, торговельної та інвестиційної політики вказаної країни. Після розповсюдження зазначених звітів інші члени СОТ, у тому числі і Україна, можуть направляти письмові запитання стосовно торговельної політики Канади (у термін до 08.05.2019).

Слід зазначити, що в Експортній стратегії України (“дорожній карті” стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 - 2021 роки, схваленій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1017-р, Канаду визначено одним із ринків у фокусі, на яких українські виробники мають значний потенціал для експорту продукції.

У цьому зв’язку проведення Огляду торговельної політики Канади може бути корисним інструментом для пошуку та отримання інформації про умови торгівлі та особливості політики цього члена СОТ, а також можливістю порушувати запитання, які становлять торговельний інтерес для експортерів.

З метою підготовки до зазначеного заходу Мінекономрозвитку розроблено анкету-опитувальник, заповнивши яку підприємства, установи, організації та інші зацікавлені особи можуть долучитися до цього процесу та сформулювати можливі запитання до Канади. Заповнені анкети-опитувальники будуть опрацьовані Мінекономрозвитку та враховані у процесі підготовки консолідованого формату запитань, що направлятимуться до Секретаріату СОТ в офіційному порядку від України.

Крім того, у разі зацікавленості підприємств, установ та організацій, можливі запитання до Канади можуть бути також направлені на електронну адресу Мінекономрозвитку wto@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json