Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 01 – 05 лютого 2021 року
09.02.2021 | 11:42 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

02 лютого 2021 року

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Петрашко І. Р. взяв участь у відкритті п’ятої сесії дев’ятого скликання Верховної Ради України.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проекти Законів: “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості)” (реєстраційний номер 0850, друге читання, розроблений народними депутатами України Алексєєвим І. С. та ін.) та “Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України” (реєстраційний номер 3987, розроблений Мінекономіки), які прийнято.

03 лютого 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав  проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про географічні назви” щодо удосконалення діяльності, пов'язаної із встановленням, унормуванням, обліком, реєстрацією, використанням та збереженням географічних назв” (реєстраційний номер 4079, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В. супроводжував проект Закону  “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту” щодо забезпечення ефективного функціонування експортно-кредитного агентства” (реєстраційний номер 3793, розроблений народними депутатами України Приходько Б. В. та Наталухою Д. А.), який прийнято за основу.

04 лютого 2021

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. доповідала проект Закону “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо приватизації об'єктів великої приватизації” (реєстраційний номер 4543, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжувала альтернативний проект Закону “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо заборони приватизації об'єктів великої приватизації” (реєстраційний номер 4543-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та Солод Ю. В.), який відхилено.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин” (реєстраційний номер 3318, друге читання, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який прийнято та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)” (реєстраційний номер 2351, друге читання, розроблений народними депутатами України Маріковським О. В. та ін.), який повернуто на повторне друге читання.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. супроводжував проекти Законів: “Про внесення змін до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб” (реєстраційний номер 3010а, друге читання, розроблений Мінекономіки) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи” (реєстраційний номер 4051, друге читання, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), які прийнято.

05 лютого 2021 року

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону  “Про внесення змін до Закону України “Про Антимонопольний комітет України” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету” (реєстраційний номер 3132, повторне друге читання, розроблений народним депутатом України Підласою Р. А.), який прийнято.

 

Засідання комітетів Верховної Ради України

02 лютого 2021 року

За участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики  під час якого було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про пестициди та агрохімікати” щодо ввезення пестицидів на митну територію України” (реєстраційний номер 2289, друге читання, розроблений народними депутатами України  Тарасовим О. С. та ін.), який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням та розпочато розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, повторне друге читання, розроблений народними депутатами України  Заблодським М. Б. та ін.).

03 лютого 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. взяв участь у засіданні комітету з питань екологічної політики та природокористування на якому було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про землеустрій” щодо уніфікації деяких видів документації із землеустрою” (реєстраційний номер 4515, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу із зауваженнями Комітету та  проект Закону “Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами” (реєстраційний номер 4568, розроблений народними депутатами України Мезенцевою М. С. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

Відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. під час якого було продовжено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, повторне друге читання, розроблений народними депутатами України  Заблодським М. Б. та ін.).

Під час засідання комітету з питань економічного розвитку заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. доповідала проект Закону “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо приватизації об'єктів великої приватизації” (реєстраційний номер 4543, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та супроводжувала альтернативний проект Закону “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо заборони приватизації об'єктів великої приватизації” (реєстраційний номер 4543-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та Солод Ю. В.), який рекомендовано відхилити, а також супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо посилення контролю та відповідальності за порушення законодавства у сфері публічних закупівель, забезпечення належного захисту прав учасників публічних закупівель” (реєстраційний номер 4394, розроблений народним депутатом України Масловим Д. В.), який рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

05 лютого 2021 року

Відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, повторне друге читання, розроблений народними депутатами України  Заблодським М. Б. та ін.), який рекомендовано прийняти у повторному другому читанні та в цілому як Закон в редакції Комітету із подальшим техніко-юридичним доопрацюванням та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” (реєстраційний номер 2195, друге читання, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон в редакції Комітету із подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

 

Відповідно до календарного плану проведення п'ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 08 по 12 лютого 2021 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2