Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Щодо відсторонення голови Національного агентства з акредитації України
11.07.2019 | 17:24 | Сектор запобігання та виявлення корупції

Мінекономрозвитку повідомляє, що відносно Голови Національного агентства з акредитації України Горицького В. М. було складено і направлено, Управлінням захисту економіки у місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України, до Печерського районного суду міста Києва тринадцять протоколів про адміністративне правопорушення, пов'язані з корупцією відповідальність за які передбачена частиною 2 статті 172-6 КУпАП, частиною 1 та 2 статті 172-7 КУпАП

Наказом від 10.07.2019 № 117-п, Мінекономрозвитку відповідно до частини п'ятої статті 65 Закону України "Про запобігання корупції" прийняло рішення про відсторонення Горицького В. М. від виконання службових обов'язків Голови Національного агентства з акредитації України, до закінчення розгляду справи судом.

Виконуючим обов'язки Голови Національного агентства з акредитації України призначено, відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 10.07.2019 № 118-п, заступника Голови Національного агентства з акредитації України, Красюка В. В.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json