Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 21 - 25 травня 2018 року
15.06.2018 | 14:49 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

23 травня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону України “Про приєднання України до Метричної конвенції” (реєстраційний № 0181, Президент України, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято.

25 травня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

23 травня на засіданні Комітету з питань промислової політики та підприємництва заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Микольська Н. Я. доповідала проекти Законів України:

  • “Про захисні заходи” (реєстраційний № 8102, розроблений Мінекономрозвитку),
  • “Про захист від субсидованого імпорту” (реєстраційний № 8103, розроблений Мінекономрозвитку),
  • “Про захист від демпінгового імпорту” (реєстраційний № 8104, розроблений Мінекономрозвитку),
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту” (реєстраційний № 8105, розроблений Мінекономрозвитку), які було рекомендовано прийняти за основу в першому читанні.

23 травня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проекти Законів України: “Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних” (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) (реєстраційний № 4571, друге читання, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав” (реєстраційний № 7539, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого вирішено створити робочу групу для розгляду у повторному першому читанні.

23 травня на засіданні Комітету з питань економічної політики Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцев О. Ю. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава” (реєстраційний № 6428, повторне перше читання, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 29 травня по 1 червня 2018 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json