Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 2 - 6 липня 2018 року
09.07.2018 | 14:14 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

3 липня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону України “Про ринки капіталу та організовані товарні ринки” (реєстраційний №7055, доопрацьований, розроблений н. д. Демчаком Р. Є., Довбенком М. В. та ін.), який не набрав голосів.

3 липня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення соціальної реклами з зображенням учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною” (реєстраційний №7360, розроблений н. д. Корчинською О. А., Ричковою Т. Б. та ін.), який не набрав голосів.

6 липня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

4 червня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проекти Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №5694, розроблений Мінекономрозвитку) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” (реєстраційний №6023, розроблений Мінекономрозвитку), які було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 9 по 13 липня 2018 року народні депутати працюватимуть у пленарному режимі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json