Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 26 – 30 квітня 2021 року
12.05.2021 | 16:35 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

27 - 28 квітня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін., друге читання), який прийнято.

29 квітня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до розділу X “Прикінцеві і перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель)” (реєстраційний номер 3715, розроблений народними депутатами України Білозір Л. М. та ін.), який повернуто на доопрацювання суб'єкту права законодавчої ініціативи та проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” (реєстраційний номер 2195, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), розгляд якого не завершено.

Позачергові засідання Верховної Ради України

27 квітня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою”  (реєстраційний номер 5104, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжував проект Закону України “Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель” (реєстраційний номер 5202, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін.), який направлено на повторне перше читання.

29 квітня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель” (реєстраційний номер 5309, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу.

Засідання комітетів Верховної Ради України

28 квітня 2021 року

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. разом із своїм заступником Висоцьким Т. М. та державним секретарем Мар’євичем К. М. взяли участь у засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було:

  • заслухано та обговорено інформацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з скасуванням Окружним адміністративним судом міста Києва рішень Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про припинення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив;
  • розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про насіння і садивний матеріал” (реєстраційний номер 4593, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо приєднання до Декларації про міжнародні інвестиції і багатонаціональні підприємства, відповідних Рекомендацій та процедурних Рішень Ради Організації економічного співробітництва та розвитку” (реєстраційний номер 0049, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому;
  • проект Закону України “Про обчислення часу в Україні” (реєстраційний номер 4201, розроблений народним депутатом України Стефанчуком Р. О., повторне друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні і в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням;
  • проект Закону України “Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні” (реєстраційний номер 3607, розроблений народними депутатами України Кисилевським Д. Д. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель” (реєстраційний номер 5309, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з питань бюджету під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів” (реєстраційний номер 5090, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано включити до порядку денного сесії і прийняти за основу з урахуванням пропозицій комітету та альтернативний проект (реєстраційний номер 5090-1, розроблений народними депутатами України Саламахою О. І. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного сесії.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2