Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 04 – 08 жовтня 2021 року

Пленарні засідання Верховної Ради України

08 жовтня 2021 року

Перший віце-прем’єр-Міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

06 жовтня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо закупівлі юридичних послуг Національним банком України” (реєстраційний номер 5852розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” щодо забезпечення прозорості діяльності суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, та ліквідацію неринкових механізмів регулювання ринку праці” (реєстраційний номер 6045, розроблений народними депутатами України Разумковим Д. О. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні комітету з питань фінансів, податкової та митної політики під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво” (реєстраційний номер 5688, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А.), який рекомендовано прийняти за основу з урахуванням пропозицій комітету;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво” (реєстраційний номер 5689, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу з урахуванням пропозицій комітету.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні комітету з питань освіти, науки та інновацій під час якого було прийнято рішення щодо створення робочої групи для підготовки до другого читання проекту Закону України “Про формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту” до другого читання (реєстраційний номер 5467, розроблений Мінекономіки).

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json