Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

19
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 07 – 11 вересня 2020 року
15.09.2020 | 09:55 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Засідання комітетів Верховної Ради України

9 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку (в режимі відеоконференції) заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. доповідала проект Закону “Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про концесію” (реєстраційний номер 3961, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому та супроводжувала проекти Законів: “Про внесення змін до Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” та інших законів України щодо узгодження термінів та уточнення окремих норм” (реєстраційний номер 2830, розроблений народним депутатом України Горбенко О. О.), який рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання і “Про внесення змін до розділу X “Прикінцеві і перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель) (реєстраційний номер 3715, розроблений народними депутатами України Білозір Л. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

9 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики (в режимі відеоконференції) заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” (щодо ліцензування суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво спирту етилового) (реєстраційний номер 3906, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін.), який рекомендовано включити в порядок денний та прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету.

11 вересня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь (в режимі відеоконференції) у комітетських слуханнях на тему: “Європейський зелений курс (European Green Deal) у сфері промисловості та сільського господарства”.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json