Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оголошення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології)» по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці
02.04.2019 | 15:45 | Департамент залучення інвестицій

Відповідно до рішення Трускавецької міської ради № 1120 від 22.11.2018 р. «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера по проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології)» по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці»  та рішення № 1262 від 26 березня 2019 року «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці» Трускавецька міська рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі з визначення приватного партнера для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці  (далі – Конкурс).

Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): створення центру малоінвазивної хірургії у місті Трускавці.

Об’єкт ДПП: приміщення орієнтовною площею 474 кв.м., що розташовані на 3-му поверсі хірургічного відділення у будинку за адресою вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці, права на управління (користування, експлуатація) та реконструкцію, капітальний ремонт, яких надається Приватному партнеру, приміщення операційної площею 38,1 кв.м., та передопераційне приміщення площею 24,2 кв.м., що розташовані на 2-му поверсі хірургічного відділення у будинку за адресою вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці, права на управління (користування, експлуатація) та реконструкцію, капітальний ремонт, яких надається Приватному партнеру, основні засоби Операційної, обладнання, що придбавається/використовується Приватним партнером для цілей реалізації Проекту ДПП.  

Строк ДПП: 25 років.

Найменування державного партнера: територіальна громада міста Трускавець в особі Трускавецької міської ради; Комунальне неприбуткове підприємство «Трускавецька міська лікарня» братиме участь у договорі на стороні державного партнера - Трускавецької міської ради.

Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: договір про спільну діяльність.

Строк подання заявок на участь у конкурсі: 31 календарний день  дати публікації цього оголошення про проведення конкурсу.

Порядок подання заявок: особисто.

Місце подання заявок за адресою конкурсної комісії: 82200, м. Трускавець, вул. Бориславська, 1, каб. 35,37 , конт. телефон: (03247) 6-75-07

Строк проведення конкурсу: граничний строк подання конкурсних пропозицій - 45 календарних днів з дати закінчення подання заявок на участь в конкурсі.

Для отримання додаткової інформації про проведення Конкурсу слід звертатись до секретаря Конкурсної комісії: заступника начальника управління комунальної власності Трускавецької міської ради Грицьків Г.С., (03247) 6-75-07,5-14-25

Конкурсна документація оприлюднена на офіційному сайті Трускавецької міської ради.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json