Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів"
04.06.2020 | 10:09 | Департамент публічної власності

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляє, що проєкт наказу Мінекономіки "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів"  (далі – проєкт наказу) та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені на сайті Мінекономіки (розділ "Обговорення проєктів документів").

Проєкт наказу розроблено на виконання абзацу четвертого пункту 7 розділу Х "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 06.12.2019 № 361-IX "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Проєктом наказу передбачається визнати такими, що втратили чинність, накази з питань, що стосуються здійснення Мінекономіки державного регулювання і нагляду у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення щодо товарних та інших бірж, що проводять фінансові операції з товарами.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проєкту, уповноваженому органу – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань департаментом публічної власності Мінекономіки протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, тел. 200-28-76, адреса електронної пошти: ngusak@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json