Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Туніс

Довідка щодо діяльності Міжурядової українсько-туніської комісії з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-туніська комісія з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до ст. 11 Угоди між Урядом України та Урядом Туніської Республіки про торговельно-економічне співробітництво від 07.12.1993.
  • Положення про Міжурядову українсько-туніську комісію з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва підписано 19.06.2008.

Кількість проведених засідань: 3 засідання.

Останнє засідання: 16 – 17.04.2019, м. Туніс, під співголовуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Тітарчука та Державного секретаря Міністерства закордонних справ Туніської Республіки з  питань економічної дипломатії Х. Ферджані.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини Комісії – заступник Міністра економічного розвитку і  торгівлі, до повноважень якого належать питання інвестиційної політики, державно-приватного партнерства та туризму (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №  900 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 235).

Ключові домовленості останнього засідання: активізація співпраці у сферах промисловості, сільського господарства, туризму, освіти, спорту.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол Третього засідання Комісії.
  2. Угоду між Міністерством освіти і науки України та  Міністерством вищої освіти, наукових досліджень Туніської Республіки про  співробітництво в галузі вищої освіти.
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та  спорту України та Міністерством у справах молоді та спорту Туніської Республіки.
  4. Меморандум про співробітництво між  Торгово-промисловою палатою України та Туніським Союзом промисловості, торгівлі та  традиційних ремесел.
  5. Меморандум між Торгово-промисловою палатою України та  Туніським Союзом промисловості, торгівлі та  традиційних ремесел про  створення Ділової Ради.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json