Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки

Календар подій

20
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Катар

Довідка щодо діяльності Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар

Назва: Спільна комісія з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до Угоди про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар від 20.03.2018.

Кількість проведених засідань: 1 засідання.

Останнє засідання: 14 – 15.11.2018, м. Доха, під співголовуванням Першого-віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі С. Кубіва та Міністра торгівлі і промисловості Держави Катар А. Аль-Куварі.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Перший-віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900 зі змінами внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2018 № 675).

Голова Катарської частини – Міністр торгівлі і промисловості Держави Катар А. Аль-Куварі.

Ключові домовленості останнього засідання: розвиток співпраці у сільському господарстві, енергетиці, промисловості, транспортній інфраструктурі та логістиці, сфері туризму.

У рамках Комісії підписано: протокол Першого інавгураційного засідання Комісії.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json