Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 20 - 23 березня 2018 року
26.03.2018 | 16:33 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

20 березня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав та супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів” (реєстраційний №5495, розроблений народним депутатом О. Ляшком), який було прийнято за основу та (реєстраційний №5495-1, розроблений народним депутатом Ю. Дерев'янком), який було відхилено,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності” (реєстраційний №6235, розроблений Г. Кривошеєю), який було прийнято в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава” (реєстраційний №6428, розроблений Мінекономрозвитку), який було направлено на повторне перше читання.

21 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. взяли участь у парламентських слуханнях на тему: “Національна інноваційна система України: стан та законодавче забезпечення розвитку”.

23 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

21 березня на засіданні Комітету з питань економічної політики заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (реєстраційний № 8128, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу,
  • “Про концесії” (реєстраційний № 8125, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу,

А також Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання  інвестиційної діяльності в Україні” (реєстраційний № 8124, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів” (реєстраційний № 5548, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 26 по 30 березня 2018 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json