Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оголошення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту "Розміщення об'єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П. І. Чайковського"
31.10.2019 | 08:55 | Департамент залучення інвестицій

Відповідно до рішення Тростянецької міської ради № 300 від 25.06.2019 р. «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського», рішення Тростянецької міської ради № 447 від 16.10.2019 року «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера  для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського (далі – Конкурс) Тростянецька міська рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі з визначення приватного партнера.

Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського.

Об’єкт ДПП: Вхідна група до парку ім. П.І.Чайковського в місті Тростянець, зобов’язання щодо співфінансування будівництва якої, а також зобов’язання з утримання якої впродовж строку партнерства покладається на Приватного партнера на умовах визначених, Договором, укладеним в рамках ДПП.

Строк ДПП: 10 (десять) років.

Найменування державного партнера: територіальна громада міста Тростянець в особі Тростянецької міської ради.

Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: договір про спільну діяльність.

Строк подання заявок на участь у конкурсі: 30 календарних днів з дати публікації оголошення про проведення конкурсу.

Порядок подання заявок: особисто.

Місце подання заявок за адресою Конкурсної комісії: м. Тростянець, Сумська обл., вул. Миру, 6 каб. 22 , конт. телефон: (05458) 5-13-80

Строк проведення конкурсу: не більш ніж 45 календарних днів з дати закінчення строку подання заявок на участь у конкурсі.

Для отримання додаткової інформації про проведення Конкурсу слід звертатись до секретаря Конкурсної комісії: спеціаліста І категорії (з управління проектами, міжнародної діяльності та по роботі з проектами ДФРР) Скороходова Є. С., тел. +38 (099) 262 0857

Конкурсна документація оприлюднена на офіційному сайті Тростянецької міської ради за наступним посиланням.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json