Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 05 – 09 квітня 2021 року
13.04.2021 | 15:31 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Засідання комітетів Верховної Ради України 07 квітня 2021 року

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. на засіданні комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України, щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами” (реєстраційний номер 4558, розроблений народними депутатами України Лабазюком С. П. та ін.), який визнано таким, що відповідає міжнародно-правовим зобов'язанням України відповідно до Угоди про асоціацію.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь у засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто та обговорено інформацію щодо процесу приватизації підприємств АПК та проблемних питань приватизації заводів концерну “Укрспирт”.

Відбулось засідання комітету з питань правоохоронної діяльності за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  Висоцького Т. М. під час якого було розглянуто:

  • проект Закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України стосовно удосконалення державної політики управління об'єктами державної і комунальної власності” (реєстраційний номер 4573, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин” (реєстраційний номер 4397, розроблений народними депутатами України Юрчишиним П. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про внесення змін до статті 175 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат” (реєстраційний номер 4589, розроблений народним депутатом України Волинцем Р. Я.), який рекомендовано прийняти за основу.

У комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулись Комітетські слухання на тему: “Про стан виконання Стратегії подолання бідності” в яких взяв участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2