Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

11
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Методичних вимог у сфері насінництва щодо проведення польового оцінювання, збереження сортових та посівних якостей насіння цукрового, кормового буряків”
02.06.2020 | 11:21 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Методичних вимог у сфері насінництва щодо проведення польового оцінювання, збереження сортових та посівних якостей насіння цукрового, кормового буряків» (далі – проект наказу) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляє про його оприлюднення.

Проєкт наказу розроблено на виконання пунктів 1108-1112 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1106, та у зв’язку з розширенням участі України у Схемі сортової сертифікації насіння ОЕСР по цукровому та кормовому буряку, призначеного для міжнародної торгівлі.

Електронну версію проєкту наказу, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу розміщено на сайті Мінекономіки у розділі „Документи” в рубриці „Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24; e-mail: t.shutenko@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 239-76-40, е-mail: inform@drs.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json