Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

19
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 16 – 20 листопада 2020 року
24.11.2020 | 16:59 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Засідання комітетів Верховної Ради України

16 листопада 2020 року на засіданні комітету з питань фінансів, податкової та митної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок” (реєстраційний номер 2805, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

17 листопада 2020 року відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств” (реєстраційний номер 4046, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” (реєстраційний номер 2195, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), обговорення якого не завершено.

18 листопада 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. взяв участь у засіданні комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом під час якого було розглянуто питання виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, зокрема, в сфері санітарних та фіто-санітарних заходів.

19 листопада 2020 року відбулось засідання Комітету з питань економічного розвитку (в режимі відеоконференції) за участю заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. та Новікової І. Ю. під час якого було розглянуто:

  • проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про географічні назви” щодо удосконалення діяльності, пов'язаної із встановленням, унормуванням, обліком, реєстрацією, використанням та збереженням географічних назв” (реєстраційний номер 4079, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про саморегулювання господарської та професійної діяльності” (реєстраційний номер 4221, розроблений народними депутатами України Лічман Г. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про Антимонопольний комітет України” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету” (реєстраційний номер 3132, розроблений народним депутатом України Підласою Р. А., повторне друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні і в цілому з техніко-юридичними правками.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json