Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

06
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України”
04.06.2020 | 09:30 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України” (далі – проект наказу)  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує про його публікацію на своєму офіційному веб-сайті.

Проект наказу розроблено на підставі пункту 19 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня 2018 року (протокол № 52).

Метою розробки проекту наказу є приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VIІI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів” щодо вилучення обмеження використання спиртів коньячних українського та неукраїнського походження при виробництві коньяків України.

Електронну версію проекту наказу та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, 

е-mail: S.Chenusha@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json