Головна / Про Міністерство / Керівництво / Заступники Міністра
Меню

Перший заступник Міністра економіки України

Кудін Денис Ігорович

+38 (044) 200-45-23

[email protected]

Народився у 1985 році.

Освіта:

З відзнакою закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка та здобув ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародне приватне право». Також має ступінь MBA у Лондонській бізнес школі (Великобританія) та бізнес школі Колумбійського університету  міста Нью-Йорку (США).

Трудова діяльність:

Кар’єру розпочав у 2002 році у Представництві Організації Об’єднаних Націй в Україні паралельно з навчанням в університеті, у 2004 році перейшов у приватний сектор, де заснував та очолив компанію ТОВ “ДИПЛОМАТ СЕРВІС”, а з 2013 року працював на керівних посадах у мережі АЗК WOG.

У липні 2020 року призначений на посаду заступника голови Фонду державного майна України, а з травня 2021 року - першого заступника голови Фонду державного майна України.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

17 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України розпорядженням №1452-р призначений на посаду першого заступника Міністра економіки України.

Координує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо:

- проведення аналізу стану та тенденцій економічного і соціального розвитку України, секторів та галузей економіки, розроблення пропозиції щодо основних напрямів розвитку та реформування економіки, досягнення цілей сталого розвитку, забезпечення підготовки відповідних планів і програм, здійснення державного прогнозування економічного і соціального розвитку України;

- формування та реалізації в межах повноважень, передбачених законом, державної фінансової, бюджетної та податкової політики, складення Бюджетної декларації;

- формування та реалізації державної цінової політики;

- питань розвитку реального сектору економіки, функціонування паливно-енергетичного комплексу;

Забезпечує взаємодію з Верховною Радою України та її органами, забезпечує координацію законопроектної роботи Мінекономіки.

Забезпечує функціональне спрямування, координацію та контроль роботи:

- департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування;

- департаменту розвитку реального сектору економіки;

- управління фінансової політики;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи першого заступника Міністра.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json