Оголошення про початок процесу переговорів про встановлення попереднього тарифу Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" (доповнено 22.04.2020)

Інформуємо, що 17 квітня 2020 року закінчився строк реєстрації представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах щодо встановлення остаточного тарифу винагороди у сфері обов’язкового колективного управління - «право слідування щодо творів образотворчого мистецтва» для застосування Всеукраїнською громадською організацією "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав".

За результатами реєстрації зазначених представників інформацію про надані кандидатури було надіслано Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав".

Водночас Мінекономіки отримано лист від Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" з інформацією про дату і місце проведення переговорів щодо встановлення тарифів:

- дата проведення переговорів: 24 квітня 2020 року;

- час проведення переговорів: 11 годин 00 хв;

- місце проведення переговорів: вул. Дніпровська набережна 26-Ж, оф. 5, м. Київ.

 

Попереднє оголошення:

Інформуємо, що Всеукраїнську громадську організацію "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" (далі – ВААП) визначено акредитованою у сфері обов’язкового колективного управління - «право слідування щодо творів образотворчого мистецтва» (наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 269 «Про акредитацію організації колективного управління») відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (далі – Закон № 2415).

Повідомляємо, що від акредитованої організації ВААП до Мінекономіки надійшов проект попереднього тарифу винагороди, що сплачується у сфері обов’язкового колективного управління - «право слідування щодо творів образотворчого мистецтва».

З урахуванням вимог частини 2 статті 20 Закону № 2415 Мінекономіки оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті проект попереднього тарифу та оголошує про початок процесу переговорів про встановлення остаточного тарифу.

Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проект тарифу Мінекономіки здійснює реєстрацію представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах.

Для зазначеної реєстрації просимо подати інформацію про представників користувачів чи їх об’єднань (асоціацій) із зазначенням назви користувача чи організації/об’єднання користувачів, прізвища, імені, по батькові, посади та контактного телефону. 

Інформація про дату і місце проведення переговорів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Мінекономіки шляхом оновлення інформації в цьому оголошенні.

Документи надсилати за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json