Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 09 – 12 березня 2021 року

Засідання комітетів Верховної Ради України

10 березня 2021 року на засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами” (реєстраційний номер 4568, розроблений народними депутатами України Мезенцевою М. С. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

11 березня 2021 відбулось засідання комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” щодо підвищення розміру допомоги” (реєстраційний номер 3020а, розроблений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. та ін.) та альтернативний проект “Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" щодо підвищення розміру допомоги по безробіттю та на поховання” (реєстраційний номер 3020а-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), які рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json