Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

05
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо підписання контракту ПАТ «Інститут титану» з компанією Song Binh Minerals, Соціалістична Республіка В'єтнам
15.05.2019 | 11:18 | Департамент промислової політики

Керівництво ПАТ «Інститут титану», м. Запоріжжя на чолі з генеральним директором Бренером Віктором Олександровичем у квітні поточного року відвідало компанію Song Binh Minerals Joint Stock Company, що входить до холдингу Rang Dong Group, Соціалістична Республіка В'єтнам.

У ході візиту представники керівного складу ПАТ «Інститут титану» обговорили плани компанії Song Binh Minerals з освоєння родовища титановміщуючих і цирконійвміщуючих руд.

За результатами переговорів з компанією Song Binh Minerals ПАТ «Інститут титану» підписав Контракт на передачу технології для організації та експлуатації виробничих ліній для промислового виробництва пігментного діоксиду титану сірчанокислотним способом.

Контракт передбачає проектування, будівництво і введення в експлуатацію I-ої черги виробництва пігментного діоксиду титану з в'єтнамських титановміщуючих концентратів і буде виконуватися спільно з фахівцями Сумського державного університету.

Подальші плани компанії Song Binh Minerals передбачають будівництво та введення в експлуатацію II-ої черги вищеназваного виробництва.

Підписання Контракту здійснено завдяки проведеній роботі з виконання Плану заходів за результатами проведення 14-го засідання Українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json