Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
Громадський форум СОТ2020
10.04.2020 | 17:21 | Департамент багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод.

У період з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві заплановано проведення чергового щорічного Громадського форуму СОТ (далі – Форум). Відповідну інформацію щодо Форуму розміщено на веб-сайті СОТ за посиланням.

Цьогорічний захід передбачається присвятити двадцять п’ятій річниці утворення СОТ, що відзначатиметься у поточному році. Форум проходитиме під назвою “Двадцять п’ять років розвитку СОТ” (‘Building on 25 Years of the WTO’), а головною темою для обговорень буде питання щодо внеску СОТ у забезпечення глобального зростання та розвитку. Зокрема, учасники Форуму матимуть можливість спільно проаналізувати, яку роль багатостороння торговельна система відігравала у минулій чверті століття, та визначити напрями удосконалення СОТ у відповідь на існуючі та майбутні виклики, що постають перед торгівлею та світовою економікою, включаючи і такі неочікувані кризові ситуації, як поширення коронавірусу COVID-19. Дискусії передбачатимуть також обговорення ролі урядів, бізнесу та споживачів у сприянні торгівлі.

Крім того, на Форумі-2020 планується розглянути три наступні підтеми, що стосуються сучасної торгівлі:

  • СОТ: минуле, сьогодення та майбутнє;
  • інновації в епоху цифрових технологій;
  • спільні дії для забезпечення сталої торгівлі.

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Організація робочих сесій для проведення дискусій на Форумі забезпечується самими учасниками. СОТ обирає найкращі пропозиції і визначає тематику для обговорень. Пропозиції щодо предмету обговорень та організації робочих сесій чи семінарів можуть подаватися до 1 червня 2020 року шляхом заповнення реєстраційної форми, яка є доступною на веб-сайті СОТ за згаданим вище посиланням. Реєстрацію для участі у Форумі буде відкрито пізніше.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі. Більш детальну інформацію про проведення попередніх громадських форумів СОТ можна знайти за посиланням.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2